Dotypay

Pronájem platebního terminálu od Dotypay

Potřebujete-li ke svému podnikání platební terminál, pronájem platebního terminálu od Dotypay je ta nejlepší možnost pořízení. Jedná se o plně moderní a dotykový platební terminál s možností doinstalace pokladních aplikací, kdy náklady na pořízení mohou být i 0,- Kč! Platí se pouze transakční poplatek od 0,60 % z každé transakce (vyjádřeno bez asociačních poplatků VISA a Mastercard/Maestro).

Pojďme se na pronájem platebního terminálu podívat blíže

Jsme transparentní a otevření – podívejme se na všechny výhody terminálu a možnosti platby při pronájmovém řešení. Pronájem terminálu je zpoplatněn určitou částkou měsíčně. Může to být velmi příznivá cena, jejíž výši můžete sami ovlivnit. A jak? Na základě obratu přes platební terminál je možnost měsíční poplatek dokonce vůbec neplatit!

Vezměme si příklad: Předpokládejme, že Váš obrat za měsíc bude do 40 000 Kč. Při standardních transakčních poplatcích 0,99 % – v případě, že Váš obrat přesáhne 35 354 Kč za měsíc – neplatíte minimální měsíční poplatek 350 Kč za pronájem. Pokud dosáhnete obratu například pouze 30 000 Kč za období měsíce, doúčtuje se Vám pouze 53 Kč do minimálního poplatku 350 Kč. Motivační složkou, která je zároveň hnacím motorem pro váš business, je možnost snížení transakčních poplatků s ohledem na váš měsíční obrat. To u konkurenčních nabídek není běžné. Dotypay umí individuální nabídky již od 40 000 Kč obratu.

Výhody pronájmu

Pronájem platebního terminálu Dotypay vás bude stát drobné poplatky. Jaké? Každý měsíc pouze odvádíte transakční poplatky a případný poplatek za pronájem, který se účtuje dle obratu za předchozí měsíc. Při pronájmu zařízení máte samozřejmě nárok na služby zákaznické péče zdarma, softwarové aktualizace, přístup do Zákaznického portálu a možnost doinstalace pokladních aplikací.

Při pořizování platebního terminálu a při rozhodování, zda koupit či pronajmout, si odpovězte na následující otázky:

Kolik % zaplatím poskytovateli platebního terminálu z každé platby?

Naše poplatky začínají již od 0,60 %, pracujeme s režimem v režimu MIF++.

Jaké typy terminálů poskytovatel nabízí a za kolik?

Nabízíme jeden typ moderního dotykového terminálu (mobilní i deskovou variantu), který se hodí kamkoliv.

Je možná funkce EET a kolik mě bude stát?

Jistě, nabízíme zdarma skrze aplikaci Profiúčtenka.

Kdy mi přijdou peníze na účet poté, co zákazník zaplatí?

Do 4 dnů v rámci České republiky, do 1 dne v rámci Slovenské republiky.

Je možné propojit terminál s pokladním systémem?

Ano – skrze aplikaci Dotykačka. Podporujeme ale i další pokladní systémy, jejich přehled najdete zde.

Je možné nastavit částky spropitného?

Ano

Je možné mít multiměnový terminál?

Ano, pracovat můžete s českými korunami a s Eury.

Je možné procesovat elektronické stravenky?

Ano, v rámci ČR – UP, Sodexo, Benefit Plus, Edenred, v rámci SK – Edenred.

Je možné mít více IČ na jednom terminálu?

Ano

Jak terminál pořídím?

Postup je rychlý, jednoduchý a do pár chvilek máte vyřešeno. Stačí, když nám projevíte zájem na této stránce, my vám připravíme cenovou nabídku na míru, po odsouhlasení podepíšeme smlouvu a my Vám obratem zašleme Váš již nastavený terminál.

Je pro mě terminál Dotypay vhodný?

Náš terminál je označován za „chytrý terminál“. Znamená to, že je vhodný pro všechny typy podnikání. Využijete ho v kamenné prodejně, v kanceláři, ve své provozovně. Díky tomu, že baterie (Li-ion 2600 mAh x 7.2V) v našem terminálu má opravdu velkou živostnost a vydrží i ve velkém chladu stabilně a dlouho pracovat, hodí se terminál také na trhy, na cesty, do auta. V neposlední řadě je terminál Dotypay tím nejvhodnějším řešením do restaurací. Aplikace Mobilní číšník vám ušetří práci a čas při obsluze hostů.

Nekupujte příslušenství, pronajmeme Vám ho za pakatel

K platebnímu terminálu Vám také pronajmeme příslušenství, které k terminálu využijete. Jde například o internetové připojení + SIM LTE, dokovací stanici pro rychlé nabíjení nebo třeba otočný kovový stojan pro terminál. Vše za příznivé fixní poplatky za měsíc, které Vás nezruinují.

Máte zájem o náš platební terminál?

Uděláme vám nabídku na míru.

Sdílejte článek

Podobné články

Eventy

MODERNÍ GASTRO 2024

(Doba čtení: 2 min) Zajímá vás, jak udržet své podnikání konkurenceschopné a přizpůsobit se novým trendům? Pak rozhodně nesmíte chybět

Číst více