Dotypay

Solitea Pay je nyní Dotypay!

Rádi bychom Vás informovali o přejmenování služby a společnosti poskytující platební řešení prostřednictvím chytrých platebních terminálů, a to ze Solitea Pay na Dotypay.

Pro naše nové i stávající zákazníky se nic nemění, veškeré podmínky a smlouvy zůstávají i nadále v platnosti, takže tato změna pro ně neznamená žádné komplikace. Naopak Vám nyní s naší mateřskou společností Dotykačka budeme přinášet stále lepší služby, které ušetří čas i peníze. Chceme nabízet jednoduché a spolehlivé řešení prodeje pro všechny typy provozů, jehož základem je pokladní systém podporující různé způsoby placení.

Proto jsme i přistoupili k výměně loga a ke sjednocení designů a komunikace, abychom tuto naši strategii podpořili i jednotným designem. 

Ať už používáte náš platební terminál samostatně nebo ve spojení s jakoukoliv pokladnou, můžete v tom beze změny pokračovat i nadále. Současně spolu s Dotykačkou zůstáváme součástí širší skupiny Solitea a budeme podporovat propojení jednotlivých řešení v rámci této skupiny i mimo ni. Proto budeme svůj brand prezentovat dále jako DOTYPAY, SOLITEA member.

Naše nové kontaktní údaje naleznete na našem novém webu www.dotypay.com a také je pro jistotu uvádíme zde:

Dotypay s.r.o.
Plzeňská 3217/16
150 00 Praha 5
IČ: 25595091

E-mail: podpora@dotypay.com
Telefon: +420 222 264 279

Děkujeme a těšíme se na naši další spolupráci.

Sdílejte článek

Podobné články

Eventy

MODERNÍ GASTRO 2024

(Doba čtení: 2 min) Zajímá vás, jak udržet své podnikání konkurenceschopné a přizpůsobit se novým trendům? Pak rozhodně nesmíte chybět

Číst více