Dotypay

Platební terminál v mobilu

Platební terminál nově jako aplikace v telefonu! 
S aplikací Softpay od Dotypay můžete snadno proměnit svůj mobilní telefon v platební terminál.

Přijímat platby v mobilu znamená, že vaši zákazníci mohou platit za vaše produkty nebo služby přímo pomocí mobilního telefonu.

V budoucnu se očekává, že se bude jednat o jeden z nejvýznamnějších způsobů placení.

Chcete-li přijímat platby bez stresu, neexistuje snadnější způsob než s aplikací SoftPay. Je jako šitá na míru pro váš byznys a dokonale se přizpůsobí vašim potřebám. Navíc ji máte vždy po ruce a můžete ji použít okamžitě přímo na svém telefonu.

Přijímání plateb kartou na svém telefonu s operačním systémem Android 10+

Akceptace karet Visa a MasterCard (i přes telefon a hodinky)

Přehled všech transakcí přímo v aplikaci i portále Dotypay

poplatky

Podporuje Mastercard

Co vás nejvíc zajímá?

Nejčastější odpovědi na vaše nejčastější dotazy!

Naše řešení je přesně pro vás! Od živnostníků a malých podniků, přes obchodníky na cestách, až po ty, kteří potřebují jednoduché řešení pro doplnění svého stávajícího terminálu.

S terminálem v mobilu budete mít vše pod kontrolou i na pracovní cestě. Navíc, elektronické stvrzenky lze snadno zaslat e-mailem. Toto řešení je ideální pro malé podniky a nové podnikatele, kteří hledají způsob, jak minimalizovat náklady a získat více zákazníků. A co je nejlepší, platíte pouze tehdy, když skutečně použijete terminál, bez dalších měsíčních poplatků.

Zařízení musí mít Android verzi 8 nebo vyšší, integrovanou NFC čtečku a přístup k Google Play. Důležité je mít také stabilní internetové připojení.

Jaká je cena za měsíční provoz? Za provoz aplikace nic neplatíte – žádný měsíční poplatek.

Jaká je cena za transakci? Pro námi nabízené poplatky využíváme schéma MIF++. Z každé transakce, kterou u vás zákazník zaplatí přes platební terminál, se odvádí částka, která se skládá ze tří částí:

  1. Poplatek za zpracování transakce – V tomto případě Dotypay, jako provozovatel služby, získává poplatek od uživatele, který slouží k pokrytí nákladů spojených s provozem a servisem.
  2. Poplatek vydavatelské bance – Poplatek za použití platebního terminálu se liší v závislosti na tom, zda se jedná o kreditní nebo debetní kartu. Banka, která kartu vydala, dostane tento poplatek.
  3. Poplatek karetním společnostem – Tento poplatek si účtuje Visa nebo Mastercard podle toho, jakou kartou u vás zákazník zaplatí. Skládá se z procentuální provize z transakce a fixní částky.

Nejprve je nutné podepsat smlouvu o akceptaci platebních karet. Pak už jen stačí si aplikaci stáhnout a postupovat dle napsaných pokynů.

Stažení aplikace – Google Play

Ne. Možnost programovat tento typ aplikace na svá zařízení nebyla umožněna společností Apple Inc.

Stažení aplikace – Google Play

Podpora karet Visa a MasterCard

Akceptace karet je možná i přes mobilní telefon či chytrými hodinkami v rámci:
Apple Pay, Google Pay či Android Pay

Bezpečnost představuje pro nás klíčovou prioritu. Kompletní řešení, které nabízíme, je plně certifikováno příslušnými karetními asociacemi a systematicky testováno prostřednictvím nezávislých bezpečnostních laboratoří. Tímto způsobem jsme schopni poskytnout záruku maximální bezpečnosti našim zákazníkům.

Nenašli jste tady odpověď na vaši otázku nebo vás zajímá k tomuto produktu více?

Dejte nám vědět pomocí formuláře níže, rádi vám na vše odpovíme.

Už odchádzate?

Vedeli ste, že k nášmu platobnému terminálu dostanete SIM kartu ZADARMO?

S naším terminálom sa vám otvorí veľa možností pre vaše úspešné podnikanie.