Dotypay

Platební brána
od 0,60 %*

Transakční poplatek se odvíjí od výšky obratu

Chytré platební služby od Dotypay. Nabízíme veškeré platební služby z jednoho zdroje a inteligentní řešení pro požadavky bezhotovostního platebního procesu.

Řešení Dotypay zahrnuje různé platební metody, což vám ušetří časově náročnou integraci mnoha jednotlivých platebních modulů.

Platební platforma Dotypay

Poskytujeme řadu platebních metod a nástrojů pro správu transakcí

Veškeré přenosy citlivých dat týkající se operátora, systémů Dotypay a koncového zákazníka jsou šifrovány podle protokolu HTTPS, v souladu s bezpečnostními standardy kladenými International Circuits a standardem PCI-DSS.

Systémy Dotypay jsou také podrobovány pravidelným a neustále aktualizovaným bezpečnostním kontrolám, aby byla zajištěna ochrana proti jakýmkoli zranitelnostem zjištěným standardními protokoly.

Pluginy pro CMS

Nabídněte svým zákazníkům skvělý platební zážitek

Využijte naše bezplatné pluginy s otevřeným zdrojovým kódem a nabídněte svým zákazníkům skvělý platební zážitek.

Jsou optimalizovány a testovány pro bezproblémovou integraci na všech nejpopulárnějších platformách elektronického obchodu.

Kompletní e-commerce řešení

Soustřeďte se na své podnikatelské cíle díky našim technologiím, které zajistí bezproblémové a bezpečné transakce

Flexibilita

Správa online plateb prostřednictvím hlavních mezinárodních okruhů.

Zabezpečení

Díky dodržování bezpečnostních standardů definovaných mezinárodními okruhy s Visa Secure a Mastercard Identity Check.

Transparentnost

Protože tradiční papírové podávání zpráv je doprovázeno online podáváním zpráv prostřednictvím webových stránek.

Online platby

Integrace a zpracování plateb

Prvním krokem je určit, jaký typ integrace chcete implementovat do svého elektronického obchodu nebo systému. Jakmile si vyberete typ platby, který nejlépe vyhovuje vašemu podnikání, nabízíme doplňkové služby společnosti Dotypay, jako jsou OneClik platby nebo Opakované platby.

OneClick platby

Tato funkce vám umožňuje tokenizovat údaje o kartě zákazníka, aby bylo možné urychlit následné platby.

Opakované platby

Tato funkce vám umožňuje tokenizovat informace o zákaznické kartě, abyste mohli provádět opakování služeb, jako jsou předplatné.

Hostovaná platební brána

U této metody je zákazník v okamžiku platby přesměrován na pokladnu Dotypay, kde zadá údaje o kartě a provede autentizační procedury nutné k platbě. Jakmile je transakce uzavřena, vrátí se do vašeho E-commerce.

Pay-By-Link

Určeno pro obchodníky, kteří nutně nemají stránky elektronického obchodu, ale potřebují způsob, jak přijímat platby. Toto řešení vám umožňuje vytvářet platební odkazy, které lze zasílat prostřednictvím e-mailu, SMS nebo prostřednictvím nejznámějších systémů zasílání zpráv vašim zákazníkům.

Server to Server

Platební řešení, která nezahrnují externí pokladny, údaje o kartách se zadávají přímo do stránky E-commerce, prostřednictvím API volání posílá server obchodníka citlivá data bráně k provedení platby. Vyžaduje se certifikace PCI DSS (dotazník SAQ D).

In-App SDKs

Sekce věnované SDK jsou rozděleny podle programovacího jazyka a obsahují informace týkající se instalace těchto nástrojů a jejich použití. SDK lze upravit podle potřeb vývojářů.

Implementace

Naše pluginy a platební rozšíření vám umožní rychle integrovat Dotypay do vašeho internetového obchodu.

WooCommerce

Prestashop

Magento 2

OpenCart

Salesforce

Využijte naše hotové moduly s otevřeným zdrojovým kódem a bezplatné moduly webového obchodu a nabídněte svým zákazníkům skvělý platební zážitek. Jsou optimalizovány a testovány pro bezproblémovou integraci na všech nejpopulárnějších platformách elektronického obchodu.

Máte zájem o platební bránu?

Poplatek za transakci

od 0,60% + 3 Kč

Transakční poplatek se odvíjí od výšky obratu
ZDARMA

    Už odcházíte?

    Víte, že si můžete požádat o platební terminál na 6 měsíců ZDARMA?

    S naším terminálem se vám otevře spousta možností pro váš úspěšný byznys.