Dotypay

Aplikace

Mobilní číšník

(Mobilní číšník funguje pouze s Dotykačkou)

5 důvodů, proč využívat aplikaci Mobilní číšník
na platebním terminálu Dotypay

01.

RYCHLEJŠÍ OBSLUHA

Díky aplikaci lze rychleji obsloužit více zákazníků. Navíc objednávka do kuchyně dorazí také rychleji, až 5 minut dříve. Jedna z nejdůležitějších výhod užívání Mobilního číšníka je, že během velké vytíženosti, jako jsou obědové špičky či víkendové večery, jste schopni s přehledem obsloužit všechny vaše hosty rychle a efektivně.

02.

NIŽŠÍ NÁKLADY NA PERSONÁL

S užíváním této aplikace dosáhnete toho, že méně vašeho personálu zvládne obsloužit více hostů najednou. Například v situaci, kdy jeden číšník objednává a kasíruje a druhý nosí občerstvení. Navíc se všechny objednávky zapisují pouze jednou, protože se přepisují do hlavní spárované pokladny, a vy tak už víckrát nemusíte řešit špatně vyúčtované obědy nebo jinak nespokojené zákazníky vinou špatného přepisu.

03.

VĚTŠÍ SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKŮ

Rychlost a zase rychlost. To je jedna z vašich konkurenčních výhod při používání Mobilního číšníka. Hosté nejenže čekají kratší dobu na objednávku, ale také na donesené občerstvení a platbu.

04.

VYŠŠÍ ZISKY DÍKY APLIKACI MOBILNÍ ČÍŠNÍK

Více rychleji obsloužených zákazníků a minimální chybovost zvedne efektivitu vašeho provozu o desítky procent. Tím se využije plného potenciálu během obědové špičky a vám tak porostou tržby nahoru.

05.

MOŽNOST PLATBY KARTOU

V případě, že máte Dotypay platební terminál, na kterém tuto aplikaci provozujete, můžete nechat platit zákazníka kartou. Přečtěte si o výhodách Mobilního číšníka více v našem článku.