Dotypay

Mobilní číšník

Mobilní číšník v platebním terminálu umožňuje jednoduché přijímání objednávek a rychlé placení přímo u stolu nebo na zahrádce, což šetří čas a zvyšuje pohodlí pro zákazníky i personál. Tento moderní přístroj umožňuje číšníkům být více mobilní a flexibilní v jejich práci, což zlepšuje celkovou zkušenost zákazníků. Mobilní číšník také umožňuje pracovat venku na zahrádkách a terasách, což je ideální pro letní sezónu.

Mobilní číšník funguje skvěle s pokladním systémem od Dotykačka. Konkrétní příklady ukazují, že investice do propojení platebního terminálu s pokladním systémem se může velmi rychle vrátit.

  • Aplikace Mobilní číšník je vhodným pomocníkem pro restaurace, kavárny nebo bistra při objednávání a účtování přímo u stolu.
  • Je oblíbená také v provozovnách a prodejnách pro účtování položek během konzultace se zákazníkem.
  • Jednoduché a intuitivní ovládání se také dá plně využít jako přídavná pokladna.
  • (Mobilní číšník funguje pouze s Dotykačkou)

5 důvodů, proč využívat aplikaci Mobilní číšník na platebním terminálu Dotypay

Rychlejší obsluha

Díky aplikaci lze rychleji obsloužit více zákazníků. Navíc objednávka do kuchyně dorazí také rychleji, až 5 minut dříve. Jedna z nejdůležitějších výhod užívání Mobilního číšníka je, že během velké vytíženosti, jako jsou obědové špičky či víkendové večery, jste schopni s přehledem obsloužit všechny vaše hosty rychle a efektivně.

Nižší náklady na personál

S užíváním této aplikace dosáhnete toho, že méně vašeho personálu zvládne obsloužit více hostů najednou. Například v situaci, kdy jeden číšník objednává a kasíruje a druhý nosí občerstvení. Navíc se všechny objednávky zapisují pouze jednou, protože se přepisují do hlavní spárované pokladny, a vy tak už víckrát nemusíte řešit špatně vyúčtované obědy nebo jinak nespokojené zákazníky vinou špatného přepisu.

Větší spokojenost zákazníků

Rychlost a zase rychlost. To je jedna z vašich konkurenčních výhod při používání Mobilního číšníka. Hosté nejenže čekají kratší dobu na objednávku, ale také na donesené občerstvení a platbu.

Vyšší zisky díky aplikaci mobilní číšník

Více rychleji obsloužených zákazníků a minimální chybovost zvedne efektivitu vašeho provozu o desítky procent. Tím se využije plného potenciálu během obědové špičky a vám tak porostou tržby nahoru.

Možnost platby kartou

V případě, že máte Dotypay platební terminál, na kterém tuto aplikaci provozujete, můžete nechat platit zákazníka kartou. Přečtěte si o výhodách Mobilního číšníka více v našem článku.