Dotypay

Dotykačka s předinstalovanou aplikací Vyzvednisi

Dotykačka s předinstalovanou aplikací Vyzvednisi

Není novinkou, že před nedávnem kvůli koronavirové pandemii v Česku musela zavřít většina českých obchodů a restaurací. A o tom, jak se s touto situací gastro provozovny vypořádaly, jsme psali v článku Pojďme si pomoci nezavřít. Tam jste se mohli dočíst, že restaurace začaly prodávat jídlo přes aplikaci Vyzvednisi.cz skrze svůj platební terminál.

Na jakém terminálu aplikaci Vyzvednisi.cz používat?

Nyní, když se vládní opatření rozvolňují a restaurace a hospody znovu otevřely, možná i vy přemýšlíte nad pořízením nového platebního terminálu. Zde je na místě pečlivě promyslet, jaké další výhody vám terminál ještě může přinést. Obrovská výhoda pro gastro provozovny je možnost prodávat jídlo i jinak, než tradičně v restauraci, například právě „on-line“ přes aplikaci Vyzvednisi.cz. A nejen jídlo – aplikace totiž funguje pro prodej čehokoliv. Pojďme se podívat na to, na jakých terminálech vám aplikace pojede nejlépe.

Dotypay a Dotykačka PLATEBNÍ 5,5"

Rádi bychom vám proto přiblížili to, jak aplikace Vyzvednisi.cz může fungovat i ve vašem podniku na platebním terminálu. Jak už víte z našeho minulého článku, od Dotypay je k dispozici využití možnosti nainstalovat si aplikaci Vyzvednisi.cz, samozřejmě zcela zdarma, na náš platební terminál. Stačí na platebním terminálu Dotypay stáhnout aplikaci v sekci Obchod.

Stejně tak ale aplikace poběží i na platebním terminálu Dotykačka PLATEBNÍ 5,5″. Tento terminál funguje jako dotyková pokladna s operačním systémem Android, zabudovanou tiskárnou účtenek a platebním terminálem, který akceptuje platební karty Visa, Mastercard a Maestro nebo elektronické stravenky. Výhodou Dotykačky PLATEBNÍ 5,5″ je, že aplikace Vyzvednisi.cz je v terminálu již předinstalovaná, odpadá vám tak jeden krok z postupu k tomu, abyste Vyzvednisi.cz společně s Dotykačkou PLATEBNÍ 5,5″ mohli naplno využívat.

Pojďme si osvěžit postup prodeje přes Vyzvednisi.cz

Registrace nového prodejce do aplikace je velmi jednoduchá. V pár krocích máte hotovo!

  • Registrace na webu Vyzvednisi.cz, kde vyplníte kontaktní údaje a nastavíte si své heslo, je rychlá. Zadáte ještě adresu a vložíte fotografii. Váš profil je v tuto chvíli hotový.
  • Instalaci aplikace na váš platební terminál v případě terminálu od Dotykačky provádět nemusíte! Na Dotykačce PLATEBNÍ 5,5" je již aplikace Vyzvednisi.cz předinstalovaná.
  • Po vyplnění položek, které chcete prodávat, můžete začít přijímat objednávky.

Peníze z objednávek jdou přímo do vaší pokladny, neplatí se žádné poplatky ani provize, pouze při platbě kartou jsou standartně účtovány běžné transakční poplatky. Důvody, proč aplikace Vyzvednisi.cz využívat, jsou tedy jasné. Zvýšení tržeb díky přílivu „on-line zákazníků“ vám pomůže postavit vaši provozovnu zpátky na nohy. Vložte svou energii do budoucnosti vaší provozovny, protože v dnešní době je on-line nakupování, a to i pokrmů, nejjistější cesta, kterou se mohou podnikatelé vydat.

Sdílejte článek

Podobné články