Dotypay

Pojďme si pomoci nezavřít

dotypay podporuje vyzvednisi

Kvůli koronavirové situaci v České republice musela zavřít většina českých obchodů a restaurací. Projektový tým z Dotykačky, stojící za inciativou Vyzvednisi.cz, chtěl české ekonomice a podnikatelům pomoci, a tak vytvořil nástroj, který podporuje gastropodniky a prodejce i v době této krize. V aplikaci Vyzvednisi.cz mohou prodejci nabídnout nejen jídlo, ale i další zboží „s sebou“. Kupující pak ve své lokalitě může nákupem produktu české prodejce a gastropodniky podpořit.

Registrace i objednávky jsou doslova na pár kliknutí, systém funguje po celé republice a je úplně ZDARMA (včetně aplikace k odbavení objednávek).

Proč se registrovat v aplikaci Vyzvednisi.cz?

I v aktuálním koronavirovém stavu je stále plno lidí, kteří rádi zakoupí produkt nebo jídlo od svého oblíbeného obchodu nebo od své oblíbené restaurace. Nechte tyto věrné zákazníky, aby váš business v této nelehké době podpořili. Nabídněte jim možnost mít například oběd od vás tak, jak jsou zvyklí. Registrujte se na portálu aplikace, budete tak moci stále prodávat nebo vařit dál a vaši zákazníci budou spokojení. Aplikace funguje na webu on-line anebo přímo přes aplikaci na zařízení s OS Android.

Vyzvednisi.cz funguje i na platebním terminálu Dotypay

Jak už sám název říká – pojďme si pomoci nezavřít. Skvělý nápad od Vyzvednisi.cz v podobě aplikace vám a vašemu podnikání ulehčí aktuální situaci. Od Dotypay poté využijte možnost nainstalovat si tuto aplikaci, samozřejmě zcela zdarma, na náš platební terminál. Ten při vyzvednutí zboží zprostředkuje platby kartou či mobilem, což je v dnes více než žádoucí, a dále na platebním terminálu také objednávky jednoduše spravujete. Využijte tohoto pomocníka, který zvládne přijímat platby bezkontaktně a dokáže spravovat objednávky.

Jak na to?

Registrace nového prodejce do aplikace Vyzvednisi.cz zabere pár chvil. Registrujte se na webu Vyzvednisi.cz, vyplňte kontaktní údaje a nastavte si své heslo. Dále zadáte adresu a vložíte fotografii. A je to – profil je hotov! Teď už zbývá jen instalace aplikace na váš platební terminál. Po vyplnění položek, které chcete prodávat, můžete začít přijímat objednávky.

Koncový uživatel najde aplikaci na androidích zařízeních v Google Play. Na platebním terminálu Dotypay stahujte aplikaci v sekci Obchod. V obou případech je aplikace zdarma. Peníze z objednávek jdou přímo do vaší pokladny, neplatí se žádné poplatky ani provize, pouze při platbě kartou jsou standartně účtovány běžné transakční poplatky.  

Sdílejte článek

Podobné články

Eventy

MODERNÍ GASTRO 2024

(Doba čtení: 2 min) Zajímá vás, jak udržet své podnikání konkurenceschopné a přizpůsobit se novým trendům? Pak rozhodně nesmíte chybět

Číst více