Dotypay

Zajímavosti o platebních zvyklostech zahraničních zákazníků

Chystáte expanzi za hranice, nebo jen chcete vyhovět svým stávajícím zahraničním zákazníkům? V tom případě byste rozhodně měli znát jejich nákupní zvyklosti. Každá národnost je specifická. Kdo preferuje možnost platby kartou?

Platba kartou, nebo hotovost?

Čeští zákazníci očekávají možnost platby kartou téměř všude. Obchodu stačí mít platební terminál, které je možné pronajmout si zcela zdarma přímo od nás. Již nyní Dotypay podporuje mimo České republiky také platby na Slovensku a již brzy rozšíříme naše služby také do Polska.

Pokud jde o popularitu bezhotovostních transakcí mezi turisty, zde je několik zajímavých statistik:

Lze předpokládat, že tyto platební zvyklosti si turisté s sebou přináší také do destinace, kterou navštíví. S Dotypay jste připraveni bez komplikací přijímat platby jak kartami Mastercard, Maestro a Visa, tak prostřednictvím Apple Pay a Google Pay.

Pár rad na závěr

Platební terminál je dnes bezpochyby nutností. Během epidemiologických opatření si lidé mnohem více zvykli využívat bezkontaktní platby kartou, mobilem nebo třeba hodinkami. Proto by ve vašem obchodě platební terminál neměl chybět. Získáte ho snadno a můžete si ho pro začátek pronajmout. Poplatky za platební terminál u Dotypay jsou velice malé a vaši zákazníci včetně těch zahraničních možnost platby bezhotovostně jistě uvítají.

Sdílejte článek

Podobné články