Dotypay

Kde v dnešní době očekávají zákazníci možnost platby kartou?

Platba kartou se dnes těší velké oblibě. Jen počet karet mezi zákazníky v roce 2021 dosáhl hodnoty 14,5 mil. kusů. Některé skupiny zákazníků se platbě v hotovosti vyhýbají obloukem a pokud jim není umožněna platba kartou, jdou prostě jinam. Aby vám zisk neproklouzl mezi prsty, stačí jediná maličkost – platební terminál. Kde je platba kartou samozřejmostí?

Kde v offline světě zaplatíte bez hotovosti? Dnes už téměř všude

  • U velkých a středních obchodů je platba kartou samozřejmostí, na trend bezhotovostních plateb naskakují také večerky a malé samoobsluhy.
  • Přepravní společnosti využívají při doručování zásilek terminál pro platbu kartou.
  • Na úřadech a na poštách veškeré poplatky uhradíte pomocí karty. Platební terminál v téměř každé kanceláři ušetří klientům běhání s hotovostí do pokladny.
  • Možnost platit kartou se integrovala i do dopravy. Jízdné v autobusu nebo tramvaji mohou cestující zaplatit jednoduše a rychle bez hledání drobných.
  • V drtivé většině restaurací ve větších městech

Nutnost mít u sebe hotovost jednoduše pomalu mizí, což dokazuje i skutečnost, že podniky trvající na platbě hotově na to musí explicitně zákazníky upozornit.

Platba kartou na trzích a ve stáncích? Jistě!

Možnost platit kartou se pomalu ale jistě dostává do stánkového prodeje. Jděte vstříc svým potenciálním zákazníkům. Díky platebnímu terminálu se vám nestane, že vám zákazník odmítne zboží jen proto, že u sebe nemá dostatečnou hotovost.

Z platebního terminálu nemusíte mít strach

Platební terminál od Dotypay s vámi vydrží na stánku mnoho a mnoho hodin na jedno nabití. Je to skvělý a odolný pomocník. Chystáte-li se letos prodávat na vánočních trzích, jeho pořízení zvažte. Obavy nemusíte mít ani z nízkých teplot. Toto chytré zařízení totiž vydrží fungovat až do -10 °C!

Také vyjde vstříc zákazníkům, kteří chtějí platit nejen kartou, ale také mobilním telefonem, stravenkami nebo pomocí aplikací Google Pay či Apple Pay.

Nemusíte se bát ani slabého signálu Wi-Fi. Platební terminál Dotypay může fungovat i bez ní přes SIM kartu s 4G LTE. U nás ji seženete za tu nejlepší cenu na trhu.

Zaujalo vás naše řešení? Podívejte se, jaké další funkce platební terminál od Dotypay nabízí.

Získejte s platebním terminálem konkurenční výhodu

Velké množství malých obchodníků, trhovců a dokonce i řemeslníků z řad malířů či elektrikářů si nechává utíkat možné zisky jenom proto, že nenabízejí možnost platby kartou. Přitom v konkurenčním boji znamená platební terminál obrovskou výhodu. Nemusíte ho hned kupovat, rádi vám ho pronajmeme zdarma!

Sdílejte článek

Podobné články