Dotypay

Jak na efektivní digitalizaci podnikání? Dotypay je jedním z prvních kroků.

V posledních letech je digitalizace podnikání velkým tématem napříč podnikatelským prostředím. Podniky šetří zdroje díky novým technologiím a zbavují se rutinních úkolů i procesů, které jsou neefektivní. Víte, kde s digitalizací začít? Poradíme vám.

Digitalizací k pořádku v účtech

Digitalizace pomáhá eliminovat zbytečné chyby a nepořádek, který se v účetnictví může nemile prodražit. V rámci modernizace podnikání je tak jedním z nejzásadnějších pomocníků moderní pokladní systém spojený s platebním terminálem.

Mít pod jednou střechou pro podnikatele kompletní finanční řešení, to je cíl Dotypay. Obchodník tak získá za jedno předplatné platební terminál, pokladní systém i platební bránu. S platebním terminálem Dotypay a pokladním systémem Dotykačka bude účetnictví hračka a akceptace platebních karet přestává být problémem.

Věděli jste, že:

Za poslední 3 roky se zvýšil podíl transakcí kartou z 24 % na 47 %. Popularita bezhotovostních plateb dlouhodobě roste a stává se standardní službou pro zákazníky.

Řešení, které využijete téměř všude

Dotypay sází na moderní typ platebního terminálu, který se také označuje názvem „chytrý terminál“. Využití najde nejen v běžných obchodech, ale také na cestách, v restauraci či třeba na trhu.

  • Díky Dotypay mohou klienti platit nejen platebními kartami, ale také stravenkami, benefitními kartami nebo třeba hodinkami s Apple Pay a Google Pay.
  • Vždy je lepší používat jeden systém na vše a ani u Dotypay tomu není jinak. Platební terminál Dotypay vám společně s pokladním terminálem Dotykačka zajistí prodej a správu skladu napříč celou firmou za bezkonkurenční ceny.
  • Pronájem platebního terminálu od Dotypay je výhodný díky poplatkům za transakci již od 0,60 %.
  • Díky programu Česko platí kartou získáte platební terminál od Dotypay na půl roku úplně zdarma a bez poplatků.
    Díky programu Česko platí kartou získáte platební terminál od Dotypay na půl roku úplně zdarma a bez poplatků.

Vše v jednom

Díky Dotypay a Dotykačce získáte all-in-one řešení celého prodejního modelu vaší firmy. S pokladním terminálem máte pod palcem nejen standardní prodej včetně spropitného, ale také zástup pokročilých funkcí od mobilního číšníka po přehledy či uzávěrky.

Jednoduchost používání platebního terminálu Dotypay usnadní práci vašim zaměstnancům a minimalizuje chybovost při prodeji. Široké možnosti platebních metod zase překvapí vaše zákazníky, kteří mohou zaplatit například i stravenkami.

S nastavením a instalací obou systémů vám rádi pomůžeme, stačí nám na sebe nechat telefonní kontakt.

Sdílejte článek

Podobné články