Dotypay

Dotypay platební terminál 
se koncertů nebojí!

Díky spolupráci s NFCtron se náš Dotypay platební terminál podíval v létě na více než 200 jednorázových akcí a koncertů. Platby přijímal poctivě a ve velkém. Hotovost si s sebou na jednorázové akce už brát nemusíte, vše vyřídíte cashless s Dotypay a NFCtron!

Nezapomenutelné festivaly díky naší nové spolupráci s NFCtron!

V sezoně 2022 jsme navázali spolupráci s NFCtron. Jedničkou na trhu jednorázových akcí, jež vyvíjí kompletní řešení pro festivaly. Díky našemu platebnímu terminálu Dotypay si můžete dobít čip pro cashless placení na akci bezhotovostně pomocí karty, chytrého telefonu nebo třeba hodinek. Hotovost tak můžete klidně nechat doma!

Spolupráce s Dotypay je pro nás v letošní sezóně novinkou. Díky propojení Dotypay terminálu a naší aplikace NFCtron Bianca se mám otevřely nové možnosti nejen pro pořadatele akcí. Letošní sezóna je startem naší dlouhodobé spolupráce, které si v NFCtron vážíme.

Václav Jaroš

Zakladatel společnosti NFCtron

Propojení terminálu Dotypay a aplikace NFCtron Bianca

V NFCtron se toho nebojí. Pro usnadnění práce brigádníkům propojili náš platební terminál s jejich vlastní aplikací NFCtron Bianca. I to náš terminál zvládne! Na festivalech pak brigádníci nemusí ťukat částku do terminálu zvlášť a vyvarují se tak chyb z nepozornosti. Vše se totiž děje automaticky a jak nejrychleji to jde!

Jsem rád, že Dotypay po třech letech od vzniku může zahájit vstup do festivalové sezóny s partnerem NFCtron, který je jedničkou na trhu v rámci festivalových řešení poskytující platby. V Dotypay si programujeme vlastní software do platebních terminálů, takže můžeme i těm nejnáročnějším zákazníkům terminál upravit přesně podle jejich potřeb.

Adam Koudela

Zakladatel společnosti Dotypay

Na jakých jednorázových akcích jste si mohli bez problémů dobít čip kartou přes terminál Dotypay?

Světový pohár NMNM
Majáles Pardubice
reBarbora Open Music
Rainbow Run
Indian Riders
Fingers Up
Pekelný Ostrov
Karpaty fest
Levandulový festival
FajtFest
ME ve Flyballu
KilianGang
SÁZAVAFEST
POP MESSE
Šumperský Majáles
MKLV FEST
STUDNICE FEST
…a mnoho dalších!

Naše sezona je ještě nabitá. Těšíme se na další akce a festivaly, kterých se po boku NFCtron zúčastníme! Buďte u toho s námi.

Sdílejte článek

Podobné články

Eventy

MODERNÍ GASTRO 2024

(Doba čtení: 2 min) Zajímá vás, jak udržet své podnikání konkurenceschopné a přizpůsobit se novým trendům? Pak rozhodně nesmíte chybět

Číst více