Dotypay

Vyberte platební terminál do svého podnikání co nejlépe. Rozhodněte se důkladně podle mnoha kritérií!

Mnoho obchodníků uvažujících nad pořízením terminálu do svého podnikání často neví, co je tím posledním kritériem, podle kterého se rozhodnou o tom, jaký platební terminál pořídí. Je to cena? Jsou to poplatky? Snadná manipulace se zařízením? Nebo snad možnost propojení s pokladnou? Výběr terminálu zkrátka není jednoduchý.

Třeba jste na začátku procesu výběru, nebo se teprve po terminálech porozhlížíte. Anebo jste právě v situaci, kdy nevíte, podle jakého posledního kritéria se rozhodnete.

stary-terminal2terminal-dotypay2

Výběr terminálu

Jaká byla vaše cesta?

Vyzkoušejte si náš terminál online tady a teď

Nemusíte nikam chodit, obchodníci nemusí jezdit za vámi. Na nic nečekejte – jeden klik vás dělí od vyzkoušení, jak terminál funguje v praxi. Prohlédněte si v reálném čase, co všechno dokáže platební terminál Dotypay, seznamte se s funkcemi, vyzkoušejte si vytvořit doklad a zaplatit ho a prozkoumejte různá nastavení. Zjistěte, jestli je pro vás Dotypay tím pravým partnerem pro váš business.

Věříme, že toto bude ten poslední krok, kdy ukončíte výběr terminálu a rozhodnete se, že platební terminál od Dotypay chcete. Prohlédněte si třeba ještě, co vše terminál umí a jak si jej pronajmout. Budeme se těšit, že nás kontaktujete!

Sdílejte článek

Podobné články

Eventy

MODERNÍ GASTRO 2024

(Doba čtení: 2 min) Zajímá vás, jak udržet své podnikání konkurenceschopné a přizpůsobit se novým trendům? Pak rozhodně nesmíte chybět

Číst více