Dotypay

Chytrý platební terminál s Androidem a spoustou aplikací aneb jedno zařízení pro celý byznys

Společnost Dotypay přichází s řešením, které pojí několik přístrojů dohromady. Platební terminál, pokladní systém, mobilní číšník, mobilní tiskárna, skladové hospodářství, docházková aplikace, čtečka čárových a QR kódů. To vše propojujeme v chytrém zařízení od Dotypay.

Chytré 5,5palcové multifunkční zařízení. Nepotřebujete už nic jiného

„Není to jen hardware jako ostatní platební terminály, ale komplexní platforma, na kterou je možné instalovat aplikace pro různé služby jako pokladní systém (včetně EET), skladové hospodářství, docházku nebo rezervace. To mají firmy obvykle v mobilu nebo tabletu a terminál nosí zvlášť,“

vysvětluje Adam Koudela, který Dotypay založil.

Řeč je o platební aplikaci Dotypay, která zpracovává karetní transakce nejpoužívanějšími kartami, podporuje i bezkontaktní platby včetně Google Pay a Apple Pay a také stravenkové karty Edenred, Sodexo, Up a Benefit Plus (a brzy také bude podporovaná populární karta Naše Stravenka).

„Naším cílem bylo, aby mohl mít obchodník na stole méně zařízení. V Dotypay se snažíme vnímat věci z pohledu koncového uživatele a přizpůsobovat mu zařízení tak, aby práce s ním byla co nejjednodušší a nejefektivnější,“ říká Koudela.

Mít pod jednou střechou pro podnikatele kompletní finanční řešení, to je cíl Dotypay. Obchodník tak získá za jedno předplatné platební terminál, pokladní systém i platební bránu. V Dotypay vyvíjí i vlastní operační systém Dotypay OS, na kterém terminál běží. Díky němu se na platební terminál mohou napojovat různé další aplikace, je zajištěna maximální bezpečnost a bezproblémový je také servis či aktualizace.

V České republice lze Dotypay koupit do 7 tisíc korun bez daně. Většinu zařízení firma pronajímá a nově je zapojená také do projektu Česko platí kartou, jehož cílem je dostat platební terminál i k těm nejmenším podnikatelům. Pokud splní podmínky akce, získají ho na půl roku zdarma, bez poplatků za pronájem a bez transakčních poplatků. Dotypay přitom nabízí také zvýhodněnou startovací nabídku na licenci pokladního systému Dotykačky.

Komplexní řešení pro české i zahraniční podnikatele

Dotypay usiluje i o vstup na zahraniční trhy. První zahraniční zemí, na kterou Dotypay úspěšně vstoupilo, je Slovensko, kde se musely všechny pokladny napojit na nový portál finanční správy eKasa, a tak byl o podobné řešení, jaké nabízí v kombinaci hardwaru a softwaru Dotypay, velký zájem.

Letos se zároveň má Dotypay rozšířit do Slovinska a v příštím roce do Polska.

Dotypay chce také terminál otevřít pro všechny vývojáře pokladních a dalších aplikací.

Sdílejte článek

Podobné články