Dotypay

Chytrý platební terminál s Androidem a spoustou aplikací aneb jedno zařízení pro celý byznys

Společnost Dotypay přichází s řešením, které pojí několik přístrojů dohromady. Platební terminál, pokladní systém, mobilní číšník, mobilní tiskárna, skladové hospodářství, docházková aplikace, čtečka čárových a QR kódů. To vše propojujeme v chytrém zařízení od Dotypay.

Chytré 5,5palcové multifunkční zařízení. Nepotřebujete už nic jiného

„Není to jen hardware jako ostatní platební terminály, ale komplexní platforma, na kterou je možné instalovat aplikace pro různé služby jako pokladní systém, skladové hospodářství, docházku nebo rezervace. To mají firmy obvykle v mobilu nebo tabletu a terminál nosí zvlášť,“

Řeč je o platební aplikaci Dotypay, která zpracovává karetní transakce nejpoužívanějšími kartami, podporuje i bezkontaktní platby včetně Google Pay a Apple Pay a také stravenkové karty Edenred, Sodexo, Up a Benefit Plus (a brzy také bude podporovaná populární karta Naše Stravenka).

„Naším cílem bylo, aby mohl mít obchodník na stole méně zařízení. V Dotypay se snažíme vnímat věci z pohledu koncového uživatele a přizpůsobovat mu zařízení tak, aby práce s ním byla co nejjednodušší a nejefektivnější,“ říká Koudela.

Sdílejte článek

Podobné články

Eventy

MODERNÍ GASTRO 2024

(Doba čtení: 2 min) Zajímá vás, jak udržet své podnikání konkurenceschopné a přizpůsobit se novým trendům? Pak rozhodně nesmíte chybět

Číst více