Dotypay

Platební terminál vedle pokladního systému

Platební terminál s pokladním systémem, to jsou dvě zařízení, která jsou navzájem propojená. Toto propojení funguje tak, že z Vaší pokladny můžete ovládat platební terminál. Představíme si obě zařízení a následně si vysvětlíme, v čem spočívá výhoda jejich spojení.

Platební terminál Dotypay

  • Platební terminál Dotypay je plně moderní a dotykový platební terminál s možností doinstalace pokladních aplikací
  • ALL-IN-ONE zařízení se systémem Android, s kompletní podporou hotovostních i bezhotovostních plateb a širokými možnostmi konektivity.
  • Platební terminál + pokladna + mobilní tiskárna
  • Restaurační zařízení mají možnost doinstalovat aplikaci Mobilní číšník
    Restaurační zařízení mají možnost doinstalovat aplikaci Mobilní číšník

Výhody, které spokojení uživatelé zmiňují:

Terminál je k užití jak samostatně, tak také v kombinaci s jakoukoliv pokladnou.

Pokladna od Dotykačky

Pokladna Dotykačka je spolehlivý a jednoduše ovladatelný pokladní systém pro malé a středně velké obchody, restaurace a kavárny, hotely a ubytovny, řemeslníky a živnostníky a další typy podnikání. Uživatelé oceňují hlavně jednoduchou instalaci, snadnou obsluhu, spolehlivý provoz, nonstop technickou podporu a detailní návody. Pokladny fungují i offline, evidují tržby v pověření na více DIČ a umí tisknout účtenky mimo EET. 

Terminál Dotypay propojíte s jakoukoliv jinou pokladnou, ale nejvíce si rozumí s pokladnou od Dotykačky. Platební terminál Dotypay je jednoduše přímo na míru spojen s Dotykačkou.

Proč využít propojení terminálu a pokladny?

K jakékoliv pokladně od jakéhokoliv poskytovatele můžete platební terminál Dotypay připojit. Pokud by terminál měl jít k jiné pokladně, než je Dotykačka, zdarma vám poskytneme integrační protokol. Firma s pokladním systémem ho poté zaintegruje a vše bude fungovat stejně hladce tak, jako s Dotykačkou.

Spojením terminálu a pokladny vzniknou jen samé výhody

  • Nemusíte přepisovat částku na terminálu, sám ukáže správnou cifru k zaplacení, tím eliminujete chyby a případnou nespokojenost
  • Proces platby je pro zákazníka rychlý a bezproblémový, je tak spokojen a zároveň nemusí zdlouhavě čekat ve frontě / u stolu
  • Šetříte planetu – tisknete jen jednu účtenku buď na pokladně, nebo na terminálu

Sdílejte článek

Podobné články

Eventy

MODERNÍ GASTRO 2024

(Doba čtení: 2 min) Zajímá vás, jak udržet své podnikání konkurenceschopné a přizpůsobit se novým trendům? Pak rozhodně nesmíte chybět

Číst více