Dotypay

Rumfest 2024: Největší rumová událost roku!

Milovníci rumu, připravte se na největší událost roku! Velkolepá oslava těch nejlepších rumů ze všech koutů světa, se koná 1. června 2024 v pražských Žlutých lázních a slibuje jedinečný zážitek pro všechny, od začátečníků až po zkušené rumaře. A Dotypay bude samozřejmě u toho.

Bohatý program nejen pro vaše chuťové pohárky

Těšte se na širokou škálu aktivit, které oslaví jedinečnost a bohatství rumové kultury. Co vás čeká a nemine?

Degustace rumů

Procházejte se exotickými chutěmi a vůněmi nejlepších rumů z celého světa. Od karibských rumů s nasládlou příchutí po robustní rumy z Latinské Ameriky – na Rumfestu 2024 budete mít možnost ochutnat širokou škálu těch nejlepších rumů.

Workshopy a přednášky

Pro ty, kteří chtějí prohloubit své znalosti o rumu, budou k dispozici workshopy a přednášky vedené odborníky. Dozvíte se vše o výrobě rumu, historii jednotlivých značek a tipy pro vytváření dokonalých rumových koktejlů od nejlepších barmanů.

Kulinářské zážitky

K rumu se přece neodmyslitelně váže i gastronomie! Na Rumfestu 2024 se můžete těšit na lahodné pokrmy, které perfektně doplní vaše rumové dobrodružství. Čeká na vás prvotřídní catering, burgery, pastrami a poke bowls.

Hudební program

Atmosféru udělává hudba a na Rumfestu tomu nebude jinak! Připojte se k oslavě s živou latinskoamerickou hudbou, která vás vtáhne do pravého rumového rytmu.

Na Rumfestu 2024 nebude chybět ani Dotypay.

Přijďte za námi diskutovat, bavit se a být součástí této jedinečné oslavy rumové kultury.

Sdílejte článek

Podobné články

Eventy

MODERNÍ GASTRO 2024

(Doba čtení: 2 min) Zajímá vás, jak udržet své podnikání konkurenceschopné a přizpůsobit se novým trendům? Pak rozhodně nesmíte chybět

Číst více