Dotypay

MODERNÍ GASTRO 2024

Zajímá vás, jak udržet své podnikání konkurenceschopné a přizpůsobit se novým trendům? Pak rozhodně nesmíte chybět na konferenci pro majitele a manažery restaurací, barů nebo kaváren, která se uskuteční 22. května od 14 hodin v Praze. Kromě zajímavých řečníků na vás čeká i příjemné občerstvení a prostor pro networking. A jako bonus vstupné zcela zdarma.

Staňte se součástí nejúspěšnější gastro komunity

Na akci vystoupí známé tváře, jako např. Luboš Kastner – moderátor Českého gastronomického podcastu, Vladislav Sirotek – ředitel výzkumu dat a trhu ze společnosti Dotypos, Josef Dvořák – ředitel Wolt Drive, Marcel Jinoch – spoluzakladatel PopUp ze Zátiší nebo Ivan Soyma – spolumajitel Doebikokota. A o čem bude řeč?

  • Jak demokratizujeme kvalitní jídlo a pití s pomocí nových technologií.
  • Efektivní maržování, ekonomika podniku a současné trendy v gastronomii.
  • Jak za měsíc otevřít tři pobočky a nezbláznit se.
  • Aktuální trendy v rozvozech jídla

 Na Prague Bar Show 2024 se setkáte s elitou z oboru – od barmanů a baristů, přes majitele gastro podniků, až po domácí i zahraniční výrobce a distributory nápojů. Nebudou chybět ani dodavatelé služeb a vybavení pro horeca segment, což představuje ideální příležitost pro každého, kdo hledá inspiraci, nové kontakty nebo chce své podnikání posunout na vyšší úroveň. 

Pojďte se podívat na panelovou diskuzi

V průběhu debaty si nejen vyslechnete rady zkušených odborníků, ale budete mít možnost se do ní také zapojit a zeptat se na to, co vás zajímá. Panelovou diskusi bude moderovat Luboš Kastner a poté přijde na řadu prostor pro networking a možnost navázání nových obchodních partnerství.

Akce je určena všem, kteří se chtějí potkat, sdílet nápady a přidat se k diskuzi o nejaktuálnějších otázkách v oblasti gastronomie. Nenechte si ji ujít. 

Konference se bude konat v krásných prostorách WeWork na adrese Národní 135/14. Vstup je zcela zdarma, stačí se pouze registrovat.

Těšíme se na setkání s vámi na Prague Bar Show 2024 a věříme, že společně prožijeme nezapomenutelný den plný nových poznatků, inspirace a vzájemného sdílení zkušeností. Nezapomeňte si zaznamenat datum 25. března 2024 do svých kalendářů!

Sdílejte článek

Podobné články