Dotypay

NFCtron vstupuje na slovenské festivaly díky integraci s terminálem Dotypay a aplikací eKasa

V období prudkého nárůstu digitálních platforem a nových technologií v oblasti plateb se také festivalová kultura neúprosně posouvá směrem k využívání moderních platebních metod. Jedním z příkladů je nedávno proběhlý Lovestream Festival u Bratislavy, kde NFCtron nasadil svůj platební systém propojený s terminály Dotypay a aplikací eKasa.

Toto spojení poskytuje nejen nevšední zážitek návštěvníkům, ale přináší také výhody pro vystavovatele a obchodníky, kteří se účastní jednorázových akcí a festivalů.

Společně s NFCtron měníme trh koncertů a festivalů

V České republice i na Slovensku NFCtron využívá platební terminály Dotypay na dobíjecích místech a nastavuje tím standard možnosti platby kartou na jakékoliv akci, kde je nasazený systém NFCtron. Na Slovensku je navíc terminál používán i jako online registrační pokladna, jelikož se jedná o certifikované zařízení s aplikací eKasa klient.

Díky tomu může NFCtron fungovat z pohledu návštěvníka na Slovensku stejně jako v České republice. Na festivalu se s nasazeným řešením NFCtron a Dotypay zvýší rychlost odbavení u prodejních stánků, není nutné tisknout tolik papírových účtenek a především pořadatelé i prodejci získají kompletní data o prodejích i chování návštěvníků během akce.

NFCtron má v prodejní aplikaci aktivní integraci s terminál Dotypay APOS A8 i NEXGO N6. To urychluje odbavení návštěvníků, jelikož brigádník zvolí částku pouze jednou v aplikaci NFCtron Bianca. Do terminálu Dotypay se propíše automaticky a návštěvník pak zaplatí jednoduše přiložením karty, mobilního telefonu nebo hodinek k terminálu Dotypay.

Méně stresu, více zábavy

Bezkontaktní platby prostřednictvím NFC náramků eliminují ztráty způsobené nepřesnými transakcemi nebo nedostupností hotovosti. Rychlost plateb s sebou přináší kratší fronty na stáncích, a tudíž i větší proud zákazníků, což vede k vyšším příjmům a lepším obchodním výsledkům.

Pro návštěvníky festivalů je tato nová platební metoda zase zárukou pohodlného a hladkého zážitku. Bezkontaktní platby s využitím NFC náramků odbourávají nutnost nosit s sebou hotovost nebo hledat platební kartu pokaždé, když si chtějí něco koupit. Stačí jednoduše přiložit náramek k prodejnímu zařízení a transakce je hotová. Méně času ve frontě = více času na zábavu. Pokladní doklady s fiskálním kódem mají návštěvníci pohodlně v mobilní aplikaci.

Brána do budoucnosti bezkontaktních plateb

Společně s NFCtron tvoříme budoucnost plateb na festivalech v České republice a nyní i na Slovensku. Technologie NFC, integrovaná s moderními platebními terminály, mění způsob, jakým návštěvníci nakupují a platí. Prodejci těží z výhod rychlejšího nákupního procesu. Bezkontaktní platby prostřednictvím náramků jsou cestou vpřed směrem k efektivnějším, rychlejším a zábavnějším festivalovým zážitkům pro všechny zúčastněné strany.

Sdílejte článek

Podobné články

Eventy

MODERNÍ GASTRO 2024

(Doba čtení: 2 min) Zajímá vás, jak udržet své podnikání konkurenceschopné a přizpůsobit se novým trendům? Pak rozhodně nesmíte chybět

Číst více