Dotypay

Pracujete v kolektivu podnikatelů na jednom místě? Pořiďte pro všechny jen jedno zařízení pro přijímání plateb!

Titulek je téměř všeříkající. Více podnikatelů, kteří ale sdílejí na práci jedno místo, mají možnost využít jako platební terminál pouze jedno zařízení. Pokud mohou sdílet stejný prostor, dělit se o náklady na provoz, proč by také nemohli využít jedno zařízení pro prodej? S funkcí Multi TID to jde!

Představujeme funkci zařízení Dotypay – Multi TID

Přesně tato myšlenka nás dovedla k logickému kroku – vyvinout na našem zařízení Dotypay funkci Multi TID, která umožní zařízení a veškeré jeho funkcionality sdílet mezi několika lidmi. Pojďme si vzít situaci: typicky se jedná například o salóny krásy, kde pracuje několik podnikatelů najednou a dohodnou se na koupi zařízení a užívání Multi TIDu. Obdobně to funguje například tehdy, když je osoba majitelem objektu a pronajímá místa pro další podnikatele. Multi TID tak pořídí do provozovny a umožní jeho používání nájemcům.

Jak pracovat s Multi TIDem?

Pokud nad pořízením našeho terminálu Dotypay kvůli funkci Multi TID uvažujete, pojďme si říct, jak funkce v praxi funguje. Podnikatel si zařízení zakoupí nebo pronajme a na něm může pracovat společně s dalšími podnikateli.

Jednoduše založíte pro každého podnikatele vlastní účet. Ten se přepíná podle toho, kdo zrovna se zařízením pracuje. Celý proces lze řídit komfortně také přímo z pokladny! Jednotlivé účty se dají k pokladně jednoduše připojit, Multi TID podporujeme s pokladním systémem Dotykačka. Na jednom pokladním zařízení a pod jednou licencí tak může v rámci jednoho podniku Dotykačku využívat více samostatných subjektů. Jednoduchost ovládání je v tomto případě největší výhoda. Na obrazovce se zobrazí pop-up menu, následně vyberete uživatele a jen zadáte částku. Při využití pokladny se platba zpracuje a následně posílá na příslušný účet konkrétního podnikatele.

Jednotliví prodejci

Každý uživatel MultiTIDu má vyplněné informace o vlastní společnosti (použijí se pro hlavičku a/nebo patičku účtenky) a k datům ostatních prodejců nemá přístup.

Samozřejmostí je dále užití vlastní řady a prefixu pro číslování účtenek, storno dokladů a faktur. Prodejce má možnost upravit si tisk účtenek a tisknutelné údaje podle svých preferencí a pro EET využívá svůj vlastní certifikát. Uživatelé se mohou přihlašovat standardním způsobem zvolením svého účtu a zadáním PINu.

Stále váháte, zda náš platební terminál pořídit?

Díky stálým inovacím přišla právě funkce Multi TID, u které věříme, že pomůže spoustě podnikatelům. A nadále pracujeme na dalších a dalších vylepšeních (do dohledné doby plánujeme například funkce Před-autorizace anebo MoTo Platby). Máte tak záruku spolehlivého partnera, který se o proces plateb stará, aby vy jste nemuseli.

Naše zařízení umí například:

  • Funkce prodeje – standardní prodej, návrat transakce, zrušení poslední transakce, spropitné
  • Libovolný bankovní účet – u nás nemusíte měnit bankovní účet, peníze vám pošleme do libovolné banky
  • Podpora plateb – podporujeme všechny běžně využívané způsoby plateb: Visa, MasterCard, Maestro, Apple Pay, Google Pay
  • Volba jazyka – naše platební aplikace umí jak česky, tak i slovensky a anglicky
  • Přehled transakcí v Cloudu – uživatel může zobrazit si a filtrovat veškeré transakce kdykoliv a kdekoliv online

Pokud máte jakékoliv dotazy k zařízení Dotypay anebo k funkci Multi TID, budeme rádi, když se nám OZVETE.

Sdílejte článek

Podobné články