Dotypay

Stánkařská sezóna je tady! Nezapomeňte si včas pořídit platební terminál

Stánkařská sezóna už pomalu dostala zelenou, a tak je důležité se na ni patřičně připravit. Pořízení stánku, zboží i příjemného personálu je jen na vás. My vám ale můžeme pomoci s bezhotovostními platbami, které jsou čím dál víc v kurzu.

Mít platební terminál by už dnes mělo být samozřejmostí. Lidé čím dál více preferují platbu kartou, která jim umožňuje nakoupit, i když zrovna nemají dostatek hotovosti v kapse. Jenže kde takový terminál vzít?

Pronajměte si platební terminál zcela zdarma

Ať už jste stánkovým prodejcem nebo vlastníte mobilní sezónní provozovnu, my vám s platbami kartou velmi rádi pomůžeme. Z toho důvodu také zapůjčujeme náš terminál zcela zdarma. A proč se rozhodnout zrovna pro ten náš? Důvodů je mnoho.

Pokud si za svého společníka vyberete Dotypay, nemusíte si platební terminál nutně zakoupit. Rádi vám ho totiž pronajmeme. Máte-li ze vstupu do světa platebních karet obavy, není jediný důvod. Vaše prodeje budou naopak daleko jednodušší a budete schopni oslovit větší množství zákazníků.

Jaké platby terminál přijímá?

Náš terminál nepodporuje pouze bezkontaktní platbu nebo platbu kartou. Zákazník může využít také jiných variant, mezi které patří Apple Pay, Google Pay nebo třeba  platby stravenkovými kartami. Díky tomu můžete vyjít vstříc skutečně každému a nepřijít o možný zisk.

K provozu terminálu nepotřebujete elektrickou zásuvku ani Wi-Fi

Další nespornou výhodou pronájmu terminálu od Dotypay je, že si nemusíte dělat starost s jeho zapojením do elektřiny nebo připojením k Wi-Fi. Terminál disponuje baterií o velké kapacitě, díky čemuž vydrží v provozu dlouho i bez dobíjecího kabelu.

Máte strach se spoléhat na slabou Wi-Fi v místě prodeje? To vůbec nevadí. Náš terminál se totiž dá zapojit také přes Ethernet, který zajistí stabilní připojení za jakýchkoliv podmínek nebo skrze SIM kartu.

A kde si takovou SIM kartu pro provoz terminálu zajistit? Možností je samozřejmě více, nicméně u nás je tato SIM karta vždy nejlevnější. Navíc seženete vše na jednom místě, pohodlně a bez starostí.

Platební terminál vám zvýší počet vašich zákazníků

Určitě znáte tu situaci. Zákazník si něco vybere nebo objedná a pak zjistí, že nemá dostatek hotovosti. Zeptá se, zda může platit kartou. Když se dozví, že ne, jde hledat nejbližší bankomat. Často se ale stane, že si to cestou rozmyslí nebo vhodný bankomat prostě nenajde, a tak už se zpět ke stánku nevrátí. Tomu ale můžete snadno předejít.

Společnost stále více směřuje k bezhotovostním platbám a pro nové generace je bezkontaktní platba naprosto běžnou záležitostí. Proto je dobré svůj prodej přizpůsobit i zákazníkům preferujícím možnost platby kartou nebo mobilem

S našim terminálem vám neubude zákazníků ani peněz. Umožňují totiž nastavit také výšku spropitného, čímž se od jiných, méně moderních terminálů liší.

Proč si pronajmout terminál od Dotypay?

Počet prodejců, kteří využívají platební terminál od Dotypay se stále zvyšuje a má to své odůvodnění. Jedná se totiž o v současnosti nejvýhodnější platební terminál nejen pro stánkový prodej, ale také pro mobilní provozovny. A aby vaše rozhodování bylo snadnější, všechny funkce jsme pro vás na závěr ještě shrnuli:

  • Pronájem platebního terminálu je zcela zdarma
  • U plateb můžete v terminálu vkládat i variabilní symbol
  • K terminálu lze připojit více než jedno IČO a odlišit tak různé osoby, které užívají stejnou provozovnu
  • Získáte více zákazníků, protože umožníte platbu i takovým lidem, kteří platí rádi kartou nebo platební kartou v mobilním telefonu
  • Na terminálu je možnost nastavení výše spropitného
  • Má zabudovanou baterii s velkou kapacitou, tudíž vydrží bez potřeby připojení do elektrické sítě
  • K provozu terminálu nepotřebujete Wi-Fi. Postačí Vám SIM karta s 4G LTE, kterou u nás pořídíte za tu nejvýhodnější cenu
  • Dotypay také podporuje platbu prostřednictvím Google Pay, Apple Pay nebo platbu stravenkami

Pokud nad pořízením platebního terminálu teprve uvažujete, je čas udělat krok vpřed. Stále více lidí preferuje kartu před hotovostí a je dobré se tomu přizpůsobit. Nejenže vám přibydou zákazníci, ale také máte jedinečnou možnost jít do této změny s Dotypay a pronajmout si tak ten nejvýhodnější platební terminál současnosti.

Udělejte krok správným směrem, pronajměte si platební terminál zdarma a započněte tu nejlepší stánkařskou sezónu.

Sdílejte článek

Podobné články

Eventy

MODERNÍ GASTRO 2024

(Doba čtení: 2 min) Zajímá vás, jak udržet své podnikání konkurenceschopné a přizpůsobit se novým trendům? Pak rozhodně nesmíte chybět

Číst více