Dotypay

5 praktických funkcí pro úspěšnou podzimní sezónu

Nadcházející období přináší do podnikání nové výzvy a náročné tempo. Dotypay nabízí velké množství pokročilých funkcí, které zefektivní platební procesy a zvýší pohodlí pro vaše zákazníky i personál. Se správně nastaveným platebním terminálem tak můžete podzimní sezónu využít na maximum.

1. Rychlý servis i při nedostatku personálu

Blíží se Halloween, Svatomartinské hody, firemní vánoční večírky a další akce, které prověří připravenost obsluhy. Každá větší událost vyžaduje dokonalou organizaci, zejména po personální stránce. Zajistěte pro chystané eventy dostatečné množství zaměstnanců nebo si včas najměte brigádníky. Zapojte také Mobilního číšníka, který vyrovná případný nedostatek personálu, výrazně zrychlí obsluhu zákazníků a tím zvýší jejich spokojenost.

2. Flexibilita platebního procesu

MoTo platby (Mail Order/Telephone Order) jsou ceněnou funkcí platebního terminálu, která umožňuje zadání karetních údajů bez samotné fyzické přítomnosti platební karty. To je zvláště užitečné pro podnikatele, kteří provozují e-shopy, telefonické objednávky nebo poskytují služby na dálku. Vaši zákazníci mohou jednoduše a bezpečně provádět platby přes telefon nebo online, což zvyšuje flexibilitu platebního procesu.

“Mobilní číšník nám přinesl neuvěřitelné zrychlení a usnadnění práce. Na baru vyjíždí objednávky pití, v kuchyni bony na jídlo. A po 12hodinové směně se každý ušetřený krok počítá.”

Aneta Soukopová, restaurace No Stress, Troubsko

3. Efektivnější vybírání zálohy

Funkce předautorizace je významným nástrojem pro udržení kontroly nad financemi a zároveň pro zlepšení zákaznického servisu. Dotypay umožňuje zadržet prostředky na účtu nebo kartě zákazníka po dobu několika dní. Tato možnost je ideální např. pro půjčovny, kde je třeba zabezpečit prostředky na budoucí platby. Místo složitého vybírání zálohy v hotovosti a její evidence tak pomocí blokace jednoduše zajistíte, že na kartě zákazníka budou potřebné finanční zdroje. Po vrácení zapůjčené věci ji jednoduše zase odblokujete. Celý proces tak bude rychlejší, pohodlnější a mnohem efektivnější.

4. Snadná identifikace přijatých plateb

Variabilní symbol je další užitečnou funkcí platebního terminálu Dotypay. Slouží k přidání strukturované identifikace platby na účtenku nebo výpis. To je významné pro organizace, které potřebují jasně identifikovat a přiřadit platby ke konkrétním objednávkám, fakturám či transakcím. Tato funkce usnadňuje účetní správu a sledování plateb, což vede k efektivnějšímu řízení finančních toků ve vašem podnikání.

5. Nižší náklady na provoz terminálu

Díky funkci Multi může platební terminál využívat více podnikatelů s různým IČ. Typickým příkladem jsou služby typu kadeřnictví, masáže, kosmetické salony apod., kde v jednom objektu podniká více osob a nechcete si každý kupovat své vlastní zařízení. Tuto funkci ale využijete i na blížících se vánočních trzích. Můžete se na stánku podělit nejen o platební terminál, ale i o náklady na jeho provoz. A v dnešní době se každá ušetřená koruna hodí.

Díky těmto funkcím platebního terminálu můžete maximalizovat efektivitu, flexibilitu a správu plateb ve vašem podnikání. Připravte se na podzimní výzvy s naším spolehlivým a inovativním řešením, které přispěje k vyšší spokojenosti vašich zákazníků.

Sdílejte článek

Podobné články

Eventy

MODERNÍ GASTRO 2024

(Doba čtení: 2 min) Zajímá vás, jak udržet své podnikání konkurenceschopné a přizpůsobit se novým trendům? Pak rozhodně nesmíte chybět

Číst více