Dotypay

Propojte svůj platební terminál s pokladním systémem a ušetřete si čas i peníze

Platební terminál a pokladní systém jsou zařízení, která jsou dnes již standardem v mnoha oblastech byznysu, ať už se jedná o obchody nebo gastro podniky. Nicméně, co kdybychom vám řekli, že propojením těchto zařízení můžete získat ještě více výhod pro svůj podnik? Ano, je to možné – propojením platebního terminálu s pokladním systémem můžete výrazně zlepšit efektivitu a zjednodušit procesy.

Jaké výhody získám propojením platebního terminálu s pokladním systémem?

Čím vyšší budete mít obrat na terminálu, tím větší slevu dostanete na licenci pokladního systému. Můžete tak ušetřit až 4 320 Kč ročně. S vyšším typem licence se snižuje výše transakčních poplatků.

Gastro

Mobilní číšník propojený s pokladním systémem

Platební terminál umožňuje snadné a rychlé placení bez nutnosti odbíhání pro terminál a vytisknutí účtu. To vše přispívá ke zrychlení celého procesu obsluhy a zlepšení kvality služeb. Majitelé restaurací mohou díky tomu snížit náklady na personál a zároveň zvýšit tržby, díky rychlejšímu odbavení každého stolu. Konkrétní příklady ukazují, že investice do propojení platebního terminálu s pokladním systémem se může velmi rychle vrátit.
Výhody

Chytré spropitné není na platebním terminálu tabu

Dotypay se přizpůsobuje moderní době a ze slova spropitné nedělá tabu. S předvolenými možnostmi si zákazník jednoduše vybere procentuální výši spropitného bez zbytečného přepočítávání celkové částky. Při možnosti výběru spropitného nechá zákazník až dvojnásobně vyšší dýško, než je tomu v běžných situacích.
Výhody

Obchod

KIOSK režim pro platby zadané přes pokladnu

V KIOSK režimu na platebním terminálu jsou platby možné pouze prostřednictvím pokladny. Jakmile je na pokladně zadána částka, automaticky se zobrazí na terminálu a transakce je možné dokončit přiložením karty. Tento režim neumožňuje ruční zadávání jakýchkoliv transakcí, jako jsou prodeje, zrušení nebo vrácení. Díky propojení s pokladnou se zabraňuje chybovosti při přepisování částek a zajišťuje se 100% správnost transakcí.
Výhody

Mám zájem o pokladní systém

Už odchádzate?

Vedeli ste, že k nášmu platobnému terminálu dostanete SIM kartu ZADARMO?

S naším terminálom sa vám otvorí veľa možností pre vaše úspešné podnikanie.