Dotypay

Platební terminál s EET zdarma

Splňte ve Vaší provozovně povinnost elektronické evidence tržeb co nejjednodušeji. Aplikace Profi Účtenka za Vás EET vyřeší. Aplikace je již předinstalovaná na našem zařízení Dotypay, nemusíte tedy řešit nic navíc.

V Dotypay zařízení najdete

  • EET pokladnu
  • Platební terminál
  • integrovanou tiskárnu
  • V neposlední řadě je terminál Dotypay tím nejvhodnějším řešením do restaurací díky aplikaci Mobilní číšník.

Co s Profi Účtenkou na zařízení Dotypay zvládnete?

Zboží namarkujete pomocí numerické klávesnice nebo pomocí ceníku. V ceníku lze uložit položky, vyhledávat v nich anebo zboží řadit. Kromě rychlého a pohodlného prodeje a platby v hotovosti i kartou zvládnete také vytvořit účtenku se všemi náležitostmi, odeslat ji do tiskárny anebo na e-mail. Zařízení okamžitě komunikuje s finanční správou ohledně EET. Aplikace také vyřídí uzávěrku – přehledně exportuje denní přehled tržeb a je zde možné propojení s iDokladem s možností zálohy dat.

Jak terminál Dotypay s Profi Účtenkou získat?

Zařízení Dotypay si kupte anebo pronajměte.
Pronájem Dotypay se vyplatí proto, že Vaše počáteční investice nebude tak vysoká. Každý měsíc platíte pouze pravidelný poplatek. Nebo pořiďte úplně zdarma v rámci speciální akce Česko platí kartou.

Pokud vás zajímá používání aplikace Profi Účtenka na terminálu Dotypay, dejte nám vědět. My připravíme cenovou nabídku na míru, po odsouhlasení podepíšeme smlouvu a obratem zašleme Váš již nastavený terminál s aplikací Profi Účtenka.

Sdílejte článek

Podobné články